Kurumsal

Hakkımızda

PANALI DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC. A.Ş


Firmamız 1992 yılında çok sayıda köklü üretici markalara ait beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve elektronik ürünler sunan dayanıklı tüketim malları sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tüketici haklarına saygıyı ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş olan firmamız uzun yıllara dayanan ticari faaliyetleri, deneyimleri ve süregelen müşteri memnuniyeti ile beyaz eşya ürünlerini Beyazgo markası adı altında toplayarak toptan ve perakende olarak satış hizmetlerine devam etmektedir.

Müşteri tüketim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız ithalatını yaparak toptan ürün tedariği sağladığı, ev-bahçe dekorasyon ürünlerine ait Panalı markasını 2013 yılında bünyesine katmıştır. Yeni markası ile yaşam alanlarında çokça ihtiyaç duyulan geniş ürün ağı ile dekoratif ve kullanışlı şık tasarımlı ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Dayanıklı Tüketim Malları ile sektöründeki başarısını distribütörlüğüne hak kazandığı bir marka ile devam ettirerek 2016 yılında Isıtma ve soğutma sistemleri ürün gruplarında, Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli isimlerinden olan AIRFEL markasına ait Marmara Bölge Distribütörü olmayı başarmıştır.

Sektördeki yerimizin sürekliliğini sağlayarak her zaman tercih edilen bir firma olarak var olmak kalite politikamızdır. İşimizde her zaman daha iyisini yapmak, tercih edilen olmak istiyor, sadece sunduğumuz ürünler ile anılmak değil, hizmetlerimiz ve işimize olan yaklaşımımız ile de fark yaratmak istiyoruz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım